İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

ADRES
İsmet Kaptan Mah. Şair Eşref Bulvarı No:6 Ragıp Şamlı İş Merkezi Kat:2 D:207 Konak/İZMİR
AVUKAT TELEFON
+90 (554) 411 83 19
Email
izmiravukat@karacanta.av.tr

İZMİR AVUKAT İLETİŞİM

Avukat Aycan Türkan KARAÇANTA KURT

KARAÇANTA Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık kurucusu Avukat Aycan Türkan KARAÇANTA KURT eğitim hayatına Selçuk Üniversitesi İstatistik Bölümünde başlamıştır. İstatistik bölümü mezuniyetinden sonra 2014 yılında başladığı İstanbul Medipol Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2017 yılında mezun olup İzmir Barosu‘na bağlı olarak İzmir, ilçeleri ve çevre illerde avukatlık yapmakta ve hukuki çalışmalarını yürütmektedir.

Hukuki Danışmanlık

avukat-izmir-logo

Özel hukuk alanlarında hukuki danışmanlık vermekte olup Ticaret ve Şirketler Hukuku, İş Hukuku, Aile Hukuku, Dernekler ve Vakıflar Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İdare ve Vergi Hukuku, Miras Hukuku, Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku branşlarında çalışmalarını yürütmektedir.

Verilen hizmet hukuki danışmanlık olabileceği gibi dava temsili şeklinde de olabilmektedir.

KARAÇANTA avukatlık ve hukuki danışmanlık, İzmir’de hukuki ve adli konularda avukatlık hizmeti vermekteyiz. İzmir’in ilçeleri Bornova, Bayraklı, Karşıyaka, Konak, Gaziemir, Çiğli, Aliağa, Buca, Çeşme, Foça, Güzelbahçe, Menemen, Balçova, Bayındır, Karabağlar, Kınık, Kiraz, Menderes, Bergama, Beydağ, Dikili, Karaburun, Kemalpaşa, Torbalı, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire ve Urla ilçelerinde ve tüm İzmir ilçelerinde hukuki hizmet vermekteyiz. Ege bölgesi, çevre iller Manisa, Aydın, Muğla, Denizli ve Balıkesir gibi illerden dava almaktayız. İzmir avukat ve hukuki danışmanlık hizmetimiz için bize ulaşabilirsiniz.